Festyn rodzinny w Gorzycach Wielkich . "Żegnam lato. Ja, mama i tato! "
- Napisane przez iGOinfo
- Comments (3)
- wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
W minioną sobotę, 10 września, w Gorzycach Wielkich odbył się festyn pod hasłem „Żegnam lato, ja, mama i tato". Organizatorem imprezy była pani sołtys Maria Fórmańska wraz z Radą Sołecką, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Kreatywnych Gospodyń Wiejskich oraz Ochotniczą Strażą Pożarną.
Festyn przygotowany był z myślą o dzieciach i to właśnie do nich adresowane były wszystkie atrakcje, z których pociechy mogły korzystać za darmo. Były to m. in. konkursy i zabawy sportowe z nagrodami, „dmuchańce", przejazdy kolejką, konkurencje strażackie, pokaz udzielania pierwszej pomocy przygotowany przez zaproszonych ratowników medycznych, poczęstunek w postaci grilla, ziemniaków z gzikiem, popcornu, ciast i napojów. Festyn odbył się już po raz drugi i mamy nadzieję, że w przyszłym roku też nie zabraknie zabaw na pożegnanie lata.
http://informator.osw24.pl/_old/gmina-aktualnosci/item/2356-zegnam-lato-ja-mama-i-tato?print=1&tmpl=component#sigProGalleria69b0217944
http://informator.osw24.pl/_old/gmina-aktualnosci/item/2356-zegnam-lato-ja-mama-i-tato?print=1&tmpl=component#sigProGalleriaa2a66294cb