Logo
Wydrukuj tę stronę

Festyn rodzinny w Gorzycach Wielkich . "Żegnam lato. Ja, mama i tato! "

Festyn rodzinny w Gorzycach Wielkich . "Żegnam lato.  Ja, mama i tato! "

 

 

W minioną sobotę, 10 września, w Gorzycach Wielkich odbył się festyn pod hasłem „Żegnam lato, ja, mama i tato". Organizatorem imprezy była pani sołtys Maria Fórmańska wraz z Radą Sołecką, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Kreatywnych Gospodyń Wiejskich oraz Ochotniczą Strażą Pożarną.

Festyn przygotowany był z myślą o dzieciach i to właśnie do nich adresowane były wszystkie atrakcje, z których pociechy mogły korzystać za darmo. Były to m. in. konkursy i zabawy sportowe z nagrodami, „dmuchańce", przejazdy kolejką, konkurencje strażackie, pokaz udzielania pierwszej pomocy przygotowany przez zaproszonych ratowników medycznych, poczęstunek w postaci grilla, ziemniaków z gzikiem, popcornu, ciast i napojów. Festyn odbył się już po raz drugi i mamy nadzieję, że w przyszłym roku też nie zabraknie zabaw na pożegnanie lata.

Ostatnio zmienianywtorek, 13 wrzesień 2016 09:45

Najnowsze od iGOinfo

d