Menu

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /strony/nowaigoinfo3/_old/templates/gk_news/lib/framework/helper.layout.php on line 175

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /strony/nowaigoinfo3/_old/includes/application.php on line 536

Sukces sportowy Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich – trzy drużyny w finałach wojewódzkich w unihokeju dziewcząt i chłopców.

W dniach 14, 15, 16, 17 kwietnia 2015 r. na hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich odbywały się Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego Szkół Podstawowych w unihokeju dziewcząt i chłopców oraz Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego Szkół Gimnazjalnych w unihokeju dziewcząt i chłopców. Jesteśmy bardzo dumni z odniesionych sukcesów.

W pierwszym dniu (14.04) rywalizowały zespoły dziewcząt z gimnazjum: Zbiersk, Chocz, Mroczeń, Chwaliszew, Krążkowy, Gorzyce Wielkie. Awans do finału wojewódzkiego wywalczyły uczennice naszego gimnazjum, które zostały MISTRZYNIAMI REJONU KALISKIEGO. Ostateczne wyniki turnieju: 1.Gimnazjum w Gorzycach Wielkich, 2.Gimnazjum w Chwaliszewie, 3.Gimnazjum w Mroczeniu, 4.Gimnazjum w Krążkowych, 5.Gimnazjum w Zbiersku, 6.Gimnazjum w Choczu.
W drugim dniu (15.04) odbył się turniej chłopców, w którym wzięły udział zespoły gimnazjalne z: Czermina, Doruchowa, Rozdrażewa, Mroczenia i Gorzyc Wielkich. Ostateczne wyniki turnieju: 1.Gimnazjum w Mroczeniu, 2.Gimnazjum w Gorzycach Wielkich, 3.Gimnazjum w Rozdrażewie, 4.Gimnazjum w Czerminie, 5.Gimnazjum w Doruchowie.
Dzień trzeci (16.04) to kolejny sukces. Na zawody przybyły zawodniczki, które zwyciężyły w swoich powiatach i reprezentowały szkoły z: Biadek, Słupi, Kowalewa, Raszkowa, Zbierska, Doruchowa, Łęki Mroczeńskiej i Gorzyc Wielkich. Dziewczynki ze szkoły podstawowej zajęły I miejsce - zostały MISTRZYNIAMI REJONU KALISKIEGO i awansowały do finału województwa wielkopolskiego.
W czwartym dniu (17.04) do rywalizacji przystąpiła drużyna chłopców ze szkoły podstawowej. Na zawody przybyli zawodnicy ze szkół, którzy zwyciężyli w swoich powiatach: Mikstat, Słupia, Kowalew, Raszków, SP 1 Koźmin Wlkp., Łęka Mroczeńska
i Gorzyce Wielkie. Chłopcy z naszej szkoły ostatecznie po rozegraniu finału zajęli I miejsce - zostali MISTRZAMI REJONU KALISKIEGO i będą reprezentowali nasz rejon w finale województwa wielkopolskiego.
Uczniów trenuje i przygotowuje do zawodów Pani Renata Mądrzak – nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej oraz Pan Bogdan Smardz – nauczyciel wychowania fizycznego z gimnazjum.
Wszystkim drużynom życzymy sukcesów w rozgrywkach finałowych województwa wielkopolskiego.

Ostatnio zmienianywtorek, 21 kwiecień 2015 10:59