Menu

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /strony/nowaigoinfo3/_old/templates/gk_news/lib/framework/helper.layout.php on line 175

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /strony/nowaigoinfo3/_old/includes/application.php on line 536

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /strony/nowaigoinfo3/_old/templates/gk_news/lib/framework/helper.layout.php on line 175

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /strony/nowaigoinfo3/_old/includes/application.php on line 536

Półfinał B Województwa Wielkopolskiego w Unihokeju

DSC 0653XIV Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Półfinał B Województwa Wielkopolskiego w Unihokeju Dziewcząt Szkół Podstawowych 29 kwiecień 2013 – Gorzyce Wielkie
Wywiad z Tomaszem Mockiem i Bogdanem Smardzem


IGO: Na wstępie gratuluję kolejnej udanej imprezy w unihokeja, kto jest organizatorem zawodów?
Tomasz Mocek: Organizatorem zawodów jest Szkolny Związek Sportowy Wielkopolska w Poznaniu. Po raz pierwszy udało nam się otrzymać organizację tej imprezy tzn. Półfinał B Województwa Wielkopolskiego w unihokeju dziewcząt. Jest to spore wyróżnienie dla naszego Uczniowskiego Związku Sportowego działającego w gminie Ostrów Wlkp. Są to XIV igrzyska szkół podstawowych 2012/2013. Warto wymienić również nauczycieli wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Gorzyce Wielkie Renata Mądrzak i Bogdana Smardza, bez których trudno byłoby zorganizować zawody. Młodzież w turnieju otrzymuje również pełne wyżywienie, co na pewno ułatwia przebrnąć przez bardzo wyczerpujące zawody
IGO: Kto w zawodach reprezentuje naszą gminę?
T.M. Naszą gminę reprezentuje Szkoła Podstawowa Gorzyce Wielkie, która wygrała turniej rejonowy, który odbył się w Koźminie. Drużynę z Gorzyc Wielkich reprezentują uczennice: Dominika Pietrzak, Wiktoria Chałupniczak, Faustyna Finke, Magdalena Olszewska, Julia Olesiak, Wiktoria Rachwalska, Marietta Nowak, Justyna Muller, Barbara Mielcarek, Zuzanna Góralczyk, drużynę przygotował Renata Mądrzak
IGO: W jaki sposób pozyskał Pan środki na organizację zawodów?
T.M.: Główne środki pozyskaliśmy z Poznania, natomiast dodatkowo dokupiliśmy puchary dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika zawodów. Nagrody ufundowane są z kilku źródeł dodatkowo. Puchar za I miejsce i pamiątki ufundował Wójt Gminy Ostrów Wielkopolski Piotr Kuroszczyk, puchar za II miejsce ufundowało Stowarzyszenie Qltura 21. Puchary za III i IV ufundowała Rada Rodziców Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich.
IGO: Kolejna udana impreza sportowa z unihokejem w roli głównej. Czy promocja tej dyscypliny sportowej przynosi wymierne korzyści?
Bogdan Smardz: Oczywiście. Co prawda największe zainteresowanie jest cały czas w Gorzycach Wielkich, ale na to ma wpływ baza sprzętu i świetna hala sportowa, która została wyposażona w bandy do unihokeja. I w tym miejscu jeszcze raz podziękujemy za zakup wójtowi i Komisji Profilaktyki Uzależnień działającej w naszej gminie, którzy dokonali zakupu. Jest to ważne, ponieważ bez band nie można zorganizować żadnej imprezy, jest to prawdziwy hamulec. Do tej pory musieliśmy pożyczać bandy, jeździć nawet po 100 km., gdzie pomagał nam w tym Radek Wewiór. Teraz mamy świetne warunki, ale to wszystko przekłada się też na świetną promocję naszej gminy. Teraz będziemy mieli jeszcze obozy letnie w Gorzycach Wielkich z unihokejem co w dalszym ciągu będzie wpływało na rozwój tej dyscypliny sportu.
IGO: Życzę powodzenia
B.S. i T.M: Dziękujemy

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce - SP Kębłowo
II miejsce - SP Koszuty
III miejsce - SP Gorzyce Wielkie
IV miejsce - SP Stęszew
Awans do finału wojewódzkiego uzyskały dwa pierwsze zespoły.

 [widgetkit id=75]

 

Ostatnio zmienianyśroda, 08 maj 2013 20:39

Komentarze   

0 #153 Lisette 2023-03-25 06:28
Cool gay videos:
http://www.aia.community/wiki/en/index.php?title=User:ZaraLeak016
Cytować
0 #152 Gladis 2023-03-25 01:58
Cool gay movies:
http://refugee.wiki/tiki-index.php?page=UserPageambercoppolayelicstfs
Cytować
0 #151 Maribel 2023-03-22 15:00
I enjoy looking through a post that can make men and women think.
Also, many thanks for permitting me to comment!


Here is my website ... fafa slot: https://bbs.pku.edu.cn/v2/jump-to.php?url=https://fafaslot123.com
Cytować
0 #150 Viola 2023-03-18 17:18
Do you mind if I quote a couple of your articles as long as
I provide credit and sources back to your blog?

My blog is in the very same niche as yours and my visitors would truly benefit
from some of the information you provide
here. Please let me know if this alright with you. Thank you!


Here is my homepage LOTTOUP: https://www.codechef.com/users/lottoup/
Cytować
0 #149 Malcolm 2023-03-17 18:15
certainly like your website however you have to check the
spelling on several of your posts. Many of them are rife
with spelling issues and I find it very bothersome to inform the truth
nevertheless I'll certainly come again again.

Also visit my web blog - daftar
slot joker123: https://scppfussball.de/forums/users/kittynumber3/edit
Cytować
0 #148 Eric 2023-03-13 10:33
Cool gay videos:
https://kartdatabase.com/index.php?title=User:TOORalph63373064
Cytować
0 #147 Martina 2023-03-13 06:22
Hello there! This post couldn't be written any better!
Looking through this article reminds me of my previous roommate!
He constantly kept preaching about this. I most certainly will forward this
post to him. Fairly certain he's going to have a great read.
I appreciate you for sharing!

My web site ... daftar svv388: https://www.fcc.gov/fcc-bin/bye?https://svv388link.com/daftar-sv388-akun-judi-sabung-ayam/
Cytować
0 #146 Patrice 2023-03-12 12:06
wonderful points altogether, you just gained
a emblem new reader. What would you suggest in regards to your submit that you simply made a few days in the past?
Any certain?

Feel free to surf to my website: pragmatic play: https://scuolaparadisi.org/
Cytować
0 #145 Mitch 2023-03-11 03:18
Cool gay movies:
http://www.cricketbetting.wiki/index.php/User:JaniceMcConnel6
Cytować
0 #144 Arianne 2023-03-11 02:31
Cool gay videos:
http://is2.cs.ritsumei.ac.jp/local/mediawiki/index.php?title=%E5%88%A9%E7%94%A8%E8%80%85:ShastaMullet5
Cytować
0 #143 Terrie 2023-03-10 19:01
Cool gay tube:
http://wiki.smpmudappu.sch.id/index.php/User:LatiaPlain18317
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas